Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA – 4 Tydzień Wielkanocny 25 kwietnia 2021 r.

Chrystus – Dobry Pasterz zaprasza nas, byśmy za Nim wyruszyli w drogę: ze śmierci do życia, byśmy powtórnie narodzili się do życia.

1. Niedzielą Dobrego Pasterza – Dniem Modlitw o Powołania w Kościele – rozpoczynamy 4 Tydzień Wielkanocny.

[SYCEWICE: W każdą niedzielę przed Mszą Św. o godz. 8.3o śpiewamy Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP. – początek Godzinek o godz. 8.1o]

2. Msze Św. w tygodniu według stałego porządku.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartki w Sycewicach, od godz. 16.oo (w czasie adoracji okazja do spowiedzi); po adoracji Msza Św., podczas której Komunię Świętą przyjmujemy pod dwoma postaciami.

4. W piątek – w ostatni dzień kwietnia – dziękować będziemy naszemu Patronowi – św. Janowi Bosko, za opiekę nad naszą Parafią.

5. Najbliższa sobota to 1 dzień maja – rozpoczniemy więc Nabożeństwa Majowe, które odprawiać będziemy: w Sycewicach – w czwartki, piątki i soboty po Mszy Św. wieczornej, w niedziele po Mszy o godz. 13.oo; w Zębowie – we wtorki po Mszy Św.; w Pałowie – w środy po Mszy Św.

Najbliższa sobota to Pierwsza Sobota Miesiąca: odwiedziny chorych od godz. 9.oo; spotkanie Żywego Różańca w Sycewicach o godz. 16.15; o godz. 17.oo Msza Św. i Nabożeństwo Majowe.

Spotkanie Żywego Różańca w Zębowie i Pałowie w przyszłą niedzielę po Mszy Św.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę oraz za przygotowanie kościoła na Niedzielną Eucharystię.

SYCEWICE:
25 kwietnia 2021 r.
Katarzyna PROKOPOWICZ, Zofia BĄK, Renata SIEPIETOWSKA
2 maja 2021 r.
Karolina JAWIRSKA, Ewelina PRZEDBORSKA, Katarzyna ZABŁOTNA

ZĘBOWO:
25 kwietnia 2021 r.
Edyta KOŁTYŚ, Marta KOŁTYŚ
2 maja 2021 r.
Magdalena KUPISIŃSKA, Paulina HUĆKO

PAŁOWO:
25 kwietnia 2021 r.
Agnieszka JOSKOWSKA, Agata MAJSTEREK
2 maja 2021 r.
Aneta KOWAL, Dorota KOWAL

7. Polecam Gościa Niedzielnego, a w nim: Światło dla Duszy – o kierownictwie duchowym: czym jest i dlaczego jest tak ważne; O pandemii teologicznie – jaki jest duchowy sens pandemii? Jak odczytywać ten znak czasu?

8. Wszelkich Bożych łask – Solenizantom i Jubilatom tygodnia.
Wszystkim Parafianom i Gościom – abyśmy pomagali sobie nawzajem w dźwiganiu ciężarów, dzielili nasze radości i cierpienia i czuli się solidarni i odpowiedzialni.

 

 

 

ks. Piotr RATAJCZAK
proboszcz